mate-notification-daemon 1.25.1 - en to ie translation catalogue (31 entries)

en: Popup Notifications
ie: Notificationes popup

en: Set your popup notification preferences
ie: Personalisar preferenties de notificationes

en: Popup location
ie: Localisation de popup

en: Use Active Monitor
ie: Usar li activ monitor

en: Display the notification on the active monitor.
ie: Monstrar li notification sur li activ monitor.

en: Current theme
ie: Tema actual

en: The theme used when displaying notifications.
ie: Li tema usat por monstrar notificationes.

en: Sound Enabled
ie: Permisser son

en: Turns on and off sound support for notifications.
ie: Permisser o depermisser son de notification.

en: _Preferences
ie: _Preferenties

en: _About
ie: _Pri

en: Slider
ie: Glissator

en: Standard theme
ie: Standard tema

en: Error initializing libmatenotify
ie: Un errore evenit inicialisante libmatenotify

en: Notification Test
ie: Prova de notification

en: Just a test
ie: Prova

en: Error while displaying notification: %s
ie: Un error ha evenit monstrante un notification: %s

en: Notification Settings
ie: Parametres de notificationes

en: _Preview
ie: _Previder

en: _Close
ie: _Clúder

en: _Theme:
ie: _Tema:

en: Top Left
ie: Alt levul

en: Top Right
ie: Alt dextri

en: Bottom Left
ie: Bass levul

en: Bottom Right
ie: Bass dextri

en: General Options
ie: General parametres

en: Exceeded maximum number of notifications
ie: Li maximum númere de notificationes excedet

en: %u is not a valid notification ID
ie: %u ne es un valid ID de notification

en: Notification summary text.
ie: Compendie de notification.

en: Notification body text.
ie: Textu de notification.

en: Closes the notification.
ie: Cluder li notification.
