xdg-user-dirs-gtk master - en to ie translation catalogue (11 entries)

en: Update standard folders to current language?
ie: Esque renominar li standard fólderes al actual lingue?

en: You have logged in in a new language. You can automatically update the names of some standard folders in your home folder to match this language. The update would change the following folders:
ie: Vu ha apertet li session in un nov lingue. Vu posse actualisar li nómines de vor standard fólderes por coresponder a ti lingue. Li actualisation va modificar li sequent fólderes:

en: _Keep Old Names
ie: _Retener old nómines

en: _Update Names
ie: Act_ualisar nómines

en: Current folder name
ie: Li actual nómine

en: New folder name
ie: Li nov nómine

en: Note that existing content will not be moved.
ie: Avise: li existent contenete ne va esser movet.

en: _Don't ask me this again
ie: Ne questionar _denov

en: There was an error updating the folders
ie: Un errore evenit actualisante li fólderes

en: User folders update
ie: Actualisation del fólderes de usator

en: Update common folders names to match current locale
ie: Actualisar nómines del comun fólderes al actual locale
