Xfce Panel Plugins - en to ie translation catalogue (25 entries)

en: %dh %dm %ds left
ie: %dh %dm %ds restant

en: %dm %ds left
ie: %dm %ds restant

en: %ds left
ie: %ds restant

en:  (Paused)
ie: (Pausat)

en: Close
ie: Cluder

en: Pause timer
ie: Pausar li temporisator

en: Resume timer
ie: Lansar li temporisator

en: Stop timer
ie: Stoppar li temporisator

en: At %02d:%02d
ie: Ye %02d:%02d

en: Name:
ie: Nómine:

en: or
ie: o

en: Command to run:
ie: Lansar un comande:

en: Cancel
ie: Anullar

en: Accept
ie: Acceptar

en: Timer name
ie: Nómine de temporisator

en: Add
ie: Adjunter

en: Edit
ie: Modificar

en: Remove
ie: Remover

en: Up
ie: Ad-up

en: Down
ie: A-bass

en: Default command:
ie: Comande predefinit:

en: Number of repetitions
ie: Númere de repetitiones

en:   Time interval (sec.)
ie: Intervalle (sec.)

en: Xfce4 Timer
ie: Temporisator Xfce4

en: Timer plugin for Xfce panel
ie: Un plugin de temporisator por li panel de Xfce
